Όλα τα Προϊόντα
-
Άλλοι χημικοί παράγοντες
-
πιάτο αργιλίου αεροσκαφών
-
Φύλλα αλουμινίου αεροσκαφών
-
2024 T351 Πλάκα αλουμινίου
-
2024 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2124 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2219 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
6061 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
6082 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7451 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7651
-
7075 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
7075 T7351 Πλάκα αλουμινίου
-
Αλουμίνιο 7175 T7351
-
Επεξεργασία αλουμινίου στον αεροδιαστημικό τομέα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13564657367
λέξεις-κλειδιά [ aviation grade aluminum ] αγώνας 51 προϊόντα.
Ανθεκτικό στη διάβρωση 7075 T7351 Πλάκα Αεροπλάνα Πλάκες αλουμινίου Πολυδιάθετα
| Μέγιστο μήκος: | 6500 mm έως 2000 mm |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 2810kg/m3 |
| Επέκταση: | 5-7% |
Υψηλής ποιότητας 6061 φύλλο αλουμινίου αεροδιαστημικό φύλλο αλουμινίου μετάλλου ανοξείδωτο
| Σκληρότητα: | 95 |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0.25 |
| Μέγιστο μήκος: | 4000 έως 2000 mm |
Δάχος 10mm-228mm 6061 T651 Πλάκα αλουμινίου για αεροδιαστημικές εφαρμογές
| Επέκταση: | 4-9% |
|---|---|
| Υλικό: | 6061 T651 Πλάκα αλουμινίου |
| Δάχος: | 10-228 χιλιοστά |
Σκληρότητα Hb90 2219 T851 Πλάκα αλουμινίου Διαθέσιμη σε μήκος 5000-12000mm
| Σκληρότητα: | HB90 |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 2219 |
| Ανεκτικότητα: | ±0.005 |
Πλάκα από κράμα αλουμινίου αεροσκαφών OEM Καλή διαμόρφωση 6061 T651 Πλάκα
| Υλικό: | 6061 T651 Πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 6061 |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 265-290MPa |
Πολυδιάστατο φινίρισμα αλουμινίου Al 6082 T651
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θερμότητα: | T651 |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 260-300MPa |
Αεροσκάφη υψηλής πυκνότητας 2024 T851 Αντοχή στη διάβρωση της πλάκας αλουμινίου
| Σημείο τήξης: | 660°C |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 250-290 MPa |
| Προϊόν: | 2024 T851 Πλάκα αλουμινίου |
Υψηλή σκληρότητα 6061 T651 Πλάκα Αεροπλάνο Αλουμινίου Βιομηχανικής Κλίμακας
| Σκληρότητα: | 95 |
|---|---|
| Σημείο τήξης: | 1220°F |
| Συσκευές από χάλυβα: | 6061 |
Μέγιστο πλάτος 250cm-350cm Αεροπορικές πλάκες αλουμινίου 7175 T7351 Ανθεκτικές στην διάβρωση
| Επιφάνεια: | Γλυκό |
|---|---|
| Δύναμη: | Υψηλή |
| Πλάκα: | 7175 |
T7651 Πίνακες αλουμινίου αεροπλάνου Καλή διαμόρφωση Ανθεκτικότητα σε καιρικές συνθήκες
| Αξία: | 7050 |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας: | Γλυκό |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 430-475Mpa |


