Όλα τα Προϊόντα
-
Άλλοι χημικοί παράγοντες
-
πιάτο αργιλίου αεροσκαφών
-
Φύλλα αλουμινίου αεροσκαφών
-
2024 T351 Πλάκα αλουμινίου
-
2024 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2124 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2219 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
6061 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
6082 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7451 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7651
-
7075 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
7075 T7351 Πλάκα αλουμινίου
-
Αλουμίνιο 7175 T7351
-
Επεξεργασία αλουμινίου στον αεροδιαστημικό τομέα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13564657367
λέξεις-κλειδιά [ aviation grade aluminum ] αγώνας 51 προϊόντα.
6061 Αεροδιαστημικό αλουμίνιο επίπεδη πλάκα αεροπλάνο κράμα αλουμινίου 500-6000 mm
| Υλικό: | πιάτο αργιλίου αεροσκαφών |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
| Διάρκεια: | 500-6000 mm |
2219 Τ851 Πλάκα αλουμινίου για περιβάλλον υψηλής θερμοκρασίας
| Δύναμη απόδοσης: | 50 KSI |
|---|---|
| Διάμετρος: | 0.25 |
| Σχήμα: | Πλάκα |
Ανθεκτικό στην φθορά αεροπορικό φύλλο αλουμινίου Λύγματα αλουμινίου που χρησιμοποιούνται σε διαστημικά σκάφη 10 mm-150 mm
| Θερμική επεξεργασία: | Τ7351 |
|---|---|
| Επέκταση: | 5-7% |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ο μύλος τελειώνει, βουρτσισμένος, άμμος που ανατινάζεται, σκόνη που ντύνεται |
Προστασία από τη διάβρωση Αεροπλάνα Πλάκα αλουμινίου Υψηλή αντοχή 0,125-4,0 mm
| Δάχος: | 0.125-4.0mm |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, κλπ. |
| Υλικό: | πιάτο αργιλίου αεροσκαφών |
Υψηλή αντοχή 2024 Αεροσκάφος Πλάκα αλουμινίου 10 mm-150 mm πάχος
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Προϊόν: | 2024 T851 Πλάκα αλουμινίου |
| Σημείο τήξης: | 660°C |
Αξιόπιστο φύλλο αλουμινίου αεροπορικής χρήσης 6082 T651 με μέγιστο πλάτος 1650mm-3500mm
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ο μύλος τελειώνει, βουρτσισμένος, άμμος που ανατινάζεται, σκόνη που ντύνεται |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 00,10 g/cm3 |
| Μέγιστο πλάτος: | 1650-3500 mm |
OEM Υψηλής αντοχής 7050 Πλάκα αλουμινίου Λύγματα αλουμινίου που χρησιμοποιούνται σε δομές αεροσκαφών
| Επέκταση: | 5-7% |
|---|---|
| Δάχος: | 10-150 χιλιοστά |
| Τελεία επιφάνειας: | Γλυκό |
Αεροπορική βιομηχανία Αλουμίνιο 7175 T7351 μήκος πλάκας 6500mm-20000mm
| Δύναμη: | Υψηλή |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πλάκα: | 7175 |
Υψηλή αντοχή 7050 T7651 επίπεδα φύλλα αλουμινίου για αεροδιαστημική βιομηχανία
| Δάχος: | 10-150 χιλιοστά |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 340-390Mpa |
| Τελεία επιφάνειας: | Γλυκό |
OEM Αλουμίνιο 7175 T7351 Αεροπλάνο Αλουμίνιο φύλλα 2500mm-3500mm μέγιστο πλάτος
| Αντίσταση στη θερμότητα: | Υψηλή |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 2810kg/m3 |
| Μέγιστο πλάτος: | 2500-3500 χιλιοστά |


