Όλα τα Προϊόντα
-
Άλλοι χημικοί παράγοντες
-
πιάτο αργιλίου αεροσκαφών
-
Φύλλα αλουμινίου αεροσκαφών
-
2024 T351 Πλάκα αλουμινίου
-
2024 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2124 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2219 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
6061 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
6082 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7451 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7651
-
7075 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
7075 T7351 Πλάκα αλουμινίου
-
Αλουμίνιο 7175 T7351
-
Επεξεργασία αλουμινίου στον αεροδιαστημικό τομέα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13564657367
λέξεις-κλειδιά [ aviation grade aluminum ] αγώνας 51 προϊόντα.
Προσαρμόσιμη 2024 Πλάκα Αλουμινίου Αεροπλάνο Πλάκα Αλουμινίου Ανθεκτική σε Χημικά
| Συσκευές από χάλυβα: | 2024 |
|---|---|
| Σημείο τήξης: | 570-620°C |
| Διάρκεια: | 5000-12000 mm |
Βιομηχανία αερομεταφορών Θερμοκρασία 7651 Αλουμινίου επίπεδη πλάκα υψηλή αντοχή στη διάβρωση
| Δυνατότητα τράβηξης: | 430-475Mpa |
|---|---|
| Θερμική επεξεργασία: | Υψηλή |
| Σκληρότητα: | > 130HB |
Αεροπορία 2124 T851 Πλάκα αλουμινίου 10 mm-150 mm Αντίσταση στη διάβρωση
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τελική επεξεργασία |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | 2124 T851 Πλάκα αλουμινίου |
| Επέκταση: | 4-5% |
Μηχανική 7050 T7451 Πλάκα αλουμινίου για αεροδιαστημικές εφαρμογές ανθεκτική στην φθορά
| Θερμότητα: | Τ7451 |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 430-475 MPa |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Προσαρμόσιμη 6061 Πλάκα αλουμινίου Αεροπορία Πλάκα αλουμινίου Αντίσταση φθοράς
| Μέγιστο μήκος: | 4000 έως 2000 mm |
|---|---|
| Σημείο τήξης: | 1220°F |
| Σκληρότητα: | 95 |
Υψηλής ποιότητας 7050 πλάκα αλουμινίου T7451 φύλλο κράματος αλουμινίου θερμοκρασίας
| Συσκευές από χάλυβα: | 7050 |
|---|---|
| Επέκταση: | 5-7% |
| Δύναμη απόδοσης: | 340-390 MPa |
Ανθεκτική αεροδιαστημική 2219 T851 Πλάκα αλουμινίου Υψηλή αντοχή στη τράβηξη
| Θερμότητα: | Τ851 |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0.005 |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 70 KSI |
Υψηλή ανοχή 6061 T651 Πλάκα αλουμινίου για αεροπορικές βιομηχανίες
| Τελείωσε.: | Τελική επεξεργασία |
|---|---|
| Υλικό: | 6061 T651 Πλάκα αλουμινίου |
| Ανεκτικότητα: | ±0.25 |
Υψηλή αντοχή στην απόδοση επίπεδα φύλλα αλουμινίου αεροδιαστημικά κράματα αλουμινίου ανθεκτικά στην φθορά
| Δάχος: | 10-150 χιλιοστά |
|---|---|
| Θερμότητα: | Τ7451 |
| Σκληρότητα: | > 130HB |
Μέγιστο μήκος 8000mm-12000mm 7050 T7651 Αεροσκάφος Πλάκα αλουμινίου
| Μέγιστο πλάτος: | 1000-3500 mm |
|---|---|
| Θερμότητα: | T7651 |
| Δάχος: | 10-150 χιλιοστά |


