Όλα τα Προϊόντα
-
Άλλοι χημικοί παράγοντες
-
πιάτο αργιλίου αεροσκαφών
-
Φύλλα αλουμινίου αεροσκαφών
-
2024 T351 Πλάκα αλουμινίου
-
2024 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2124 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2219 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
6061 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
6082 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7451 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7651
-
7075 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
7075 T7351 Πλάκα αλουμινίου
-
Αλουμίνιο 7175 T7351
-
Επεξεργασία αλουμινίου στον αεροδιαστημικό τομέα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13564657367
λέξεις-κλειδιά [ aerospace aluminium alloys ] αγώνας 100 προϊόντα.
Αξιόπιστο φύλλο αλουμινίου αεροπορικής χρήσης 6082 T651 με μέγιστο πλάτος 1650mm-3500mm
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ο μύλος τελειώνει, βουρτσισμένος, άμμος που ανατινάζεται, σκόνη που ντύνεται |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 00,10 g/cm3 |
| Μέγιστο πλάτος: | 1650-3500 mm |
Μέγιστο πλάτος 250cm-350cm Αεροπορικές πλάκες αλουμινίου 7175 T7351 Ανθεκτικές στην διάβρωση
| Επιφάνεια: | Γλυκό |
|---|---|
| Δύναμη: | Υψηλή |
| Πλάκα: | 7175 |
Προστασία από τη διάβρωση Αεροπλάνα Πλάκα αλουμινίου Υψηλή αντοχή 0,125-4,0 mm
| Δάχος: | 0.125-4.0mm |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, κλπ. |
| Υλικό: | πιάτο αργιλίου αεροσκαφών |
Πλήρης μηχανική αεροσκάφος φύλλα αλουμινίου επίπεδα φύλλα αλουμινίου μεταλλικό μύλο άκρο
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, κλπ. |
|---|---|
| Υλικό: | πιάτο αργιλίου αεροσκαφών |
| Σχήμα: | Πλακάτο φύλλο, πλάκα |
Υψηλής χωρητικότητας φύλλο αλουμινίου 10 mm-150 mm Αεροπορικής ποιότητας επίπεδο φύλλο αλουμινίου
| Σφιχτότητα: | 2810kg/m3 |
|---|---|
| Σημείο τήξης: | 570°C |
| Θερμική επεξεργασία: | Τ7351 |
2500mm-3500mm 7075 Αεροπορικό φύλλο αλουμινίου με θερμική επεξεργασία T7351
| Σφιχτότητα: | 2810kg/m3 |
|---|---|
| Σκληρότητα: | > 130HB |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ο μύλος τελειώνει, βουρτσισμένος, άμμος που ανατινάζεται, σκόνη που ντύνεται |
Θερμική επεξεργασία 7075 T7351 Πλάκα αλουμινίου 2500mm-3500mm μέγιστο πλάτος
| Δύναμη απόδοσης: | 340-390Mpa |
|---|---|
| Θερμική επεξεργασία: | Τ7351 |
| Μέγιστο πλάτος: | 2500 mm-3500 mm |
500-6000 mm μήκος Πλάκα από αλουμίνιο αεροσκαφών με τρύπα που δεν σκουριάζει
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, κλπ. |
|---|---|
| Σχήμα: | Πλακάτο φύλλο, πλάκα |
| Εφαρμογή: | Αεροδιαστημική, Αυτοκινητοβιομηχανία, Κατασκευή, κλπ. |
Αντίσταση στη σκουριά 2219 T851 Πλάκα αλουμινίου για κατασκευή αεροσκαφών
| Ανεκτικότητα: | ±0.005 |
|---|---|
| Δάχος: | 10-150 χιλιοστά |
| Συσκευές από χάλυβα: | 2219 |
7075 T7351 Αεροσκάφη Πλάκα αλουμινίου Ανθεκτική στη διάβρωση Υψηλή αντοχή
| Δύναμη απόδοσης: | 340-390Mpa |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 430-475Mpa |
| Υλικό: | 7075 T7351 Πλάκα αλουμινίου |


