Όλα τα Προϊόντα
-
Άλλοι χημικοί παράγοντες
-
πιάτο αργιλίου αεροσκαφών
-
Φύλλα αλουμινίου αεροσκαφών
-
2024 T351 Πλάκα αλουμινίου
-
2024 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2124 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2219 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
6061 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
6082 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7451 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7651
-
7075 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
7075 T7351 Πλάκα αλουμινίου
-
Αλουμίνιο 7175 T7351
-
Επεξεργασία αλουμινίου στον αεροδιαστημικό τομέα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13564657367
λέξεις-κλειδιά [ aerospace aluminium alloys ] αγώνας 100 προϊόντα.
OEM Αλουμίνιο 7175 T7351 Αεροπλάνο Αλουμίνιο φύλλα 2500mm-3500mm μέγιστο πλάτος
| Αντίσταση στη θερμότητα: | Υψηλή |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 2810kg/m3 |
| Μέγιστο πλάτος: | 2500-3500 χιλιοστά |
Αντοχή στη θερμότητα Αλουμίνιο 7175 Τ7351 φύλλο για βιομηχανικές ανάγκες
| Δύναμη: | Υψηλή |
|---|---|
| Διάρκεια: | 6500-20000 mm |
| Αντίσταση στη θερμότητα: | Υψηλή |
8000-12000 mm πλάκα από αλουμίνιο T651 7075 φύλλο από αλουμίνιο
| Επέκταση: | 5-7% |
|---|---|
| Σχήμα: | Πλατεία |
| Σκληρότητα: | HBS≥130 |
10 mm-150 mm πάχος 2219 πλάκα αλουμινίου αεροσκάφος φύλλο αλουμινίου αντιτριβή
| Δυνατότητα τράβηξης: | 70 KSI |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Σχήμα: | Πλάκα |
Ελαστική επιφάνεια Αλουμίνιο 7175 T7351 Για την αεροδιαστημική βιομηχανία
| Τ7351: | Τ7351 |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
| Δύναμη: | Υψηλή |
Ελληνική εταιρεία κατασκευής υλικών για αεροσκάφη
| Σχήμα: | Πλακάτο φύλλο, πλάκα |
|---|---|
| Διάμετρο: | 500-2500 χιλιοστά |
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
OEM Premium Αεροδιαστημικό φύλλο αλουμινίου Μεταλλική αντοχή στην φθορά Υψηλή αντοχή
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, κλπ. |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυπικό πακέτο ναυσιπλοΐας εξαγωγής |
| Δάχος: | 0.125-4.0mm |
Ελαφρύ T7351 7075 Πίνακα αλουμινίου Αεροπλάνα Πίνακα αλουμινίου 340-390Mpa
| Μέγιστο πλάτος: | 2500 mm-3500 mm |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος: | 6500 mm έως 2000 mm |
| Θερμική επεξεργασία: | Τ7351 |
Υψηλής σκληρότητας επίπεδη πλάκα αλουμινίου 6500mm-20000mm μέγιστο μήκος μη σκουριασμένο
| Δυνατότητα τράβηξης: | 430-475Mpa |
|---|---|
| Επέκταση: | 5-7% |
| Σημείο τήξης: | 570°C |
7075 T7351 Αεροσκάφος φύλλο αλουμινίου Αεροδιαστημική πλάκα 2500mm-3500mm
| Σκληρότητα: | > 130HB |
|---|---|
| Υλικό: | 7075 T7351 Πλάκα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ο μύλος τελειώνει, βουρτσισμένος, άμμος που ανατινάζεται, σκόνη που ντύνεται |


