Όλα τα Προϊόντα
-
Άλλοι χημικοί παράγοντες
-
πιάτο αργιλίου αεροσκαφών
-
Φύλλα αλουμινίου αεροσκαφών
-
2024 T351 Πλάκα αλουμινίου
-
2024 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2124 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2219 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
6061 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
6082 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7451 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7651
-
7075 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
7075 T7351 Πλάκα αλουμινίου
-
Αλουμίνιο 7175 T7351
-
Επεξεργασία αλουμινίου στον αεροδιαστημικό τομέα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13564657367
λέξεις-κλειδιά [ aerospace aluminium alloys ] αγώνας 100 προϊόντα.
Υψηλής σκληρότητας Αεροδιαστημική επεξεργασία αλουμινίου 6061 T651 Πλάκα αντιτρίχωση
| Μέγιστο πλάτος: | 1540-3500 mm |
|---|---|
| Σημείο τήξης: | 1220°F |
| Συσκευές από χάλυβα: | 6061 |
Πολυδιάστατη 6061 T651 Πλάκα από κράμα αλουμινίου Πλάκα εργαλείων αεροπλάνο 6061
| Υλικό: | 6061 T651 Πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Δάχος: | 10-228 χιλιοστά |
| Συσκευές από χάλυβα: | 6061 |
Υψηλή αντοχή στην απόδοση επίπεδα φύλλα αλουμινίου αεροδιαστημικά κράματα αλουμινίου ανθεκτικά στην φθορά
| Δάχος: | 10-150 χιλιοστά |
|---|---|
| Θερμότητα: | Τ7451 |
| Σκληρότητα: | > 130HB |
Δάχος 10-150 mm Αεροπορικό φύλλο αλουμινίου Υψηλή σκληρότητα Χρησιμοποιείται σε διαστημικά σκάφη
| Δυνατότητα τράβηξης: | 430-475Mpa |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Θερμική επεξεργασία: | Υψηλή |
Τ651 Θερμοκρασία 6082 Πλάκα αλουμινίου Πλάκα κράματος αλουμινίου Αντίσταση στη σκουριά
| Δάχος: | 10250mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ο μύλος τελειώνει, βουρτσισμένος, άμμος που ανατινάζεται, σκόνη που ντύνεται |
| Σφιχτότητα: | 00,10 g/cm3 |
OEM 0,25-200mm 2024 Πλάκα αλουμινίου Λύγματα αλουμινίου για αεροδιαστημικές εφαρμογές
| Σημείο τήξης: | 660°C |
|---|---|
| Σχήμα: | Πλάκα |
| Διάρκεια: | 5000-12000 mm |
Αντι-διαβρωτικό φύλλο από κράμα αλουμινίου 7175 T7351 Μέγιστο πλάτος έως 3500 mm
| Δύναμη: | Υψηλή |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος: | 2500-3500 χιλιοστά |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Αντί της διάβρωσης Αλουμινίου επίπεδη πλάκα συγκόλλητο φύλλο αλουμινίου προσαρμογή
| Σκληρότητα: | > 130HB |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
| Δάχος: | 10-150 χιλιοστά |
Ανθεκτική στη σκουριά επίπεδη πλάκα αλουμινίου αεροσκάφος φύλλο αλουμινίου μέταλλο
| Υλικό: | πιάτο αργιλίου αεροσκαφών |
|---|---|
| Τεχνολογία επεξεργασίας: | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |
| Σχήμα: | Πλακάτο φύλλο, πλάκα |
Μεταλλικό φύλλο αλουμινίου υψηλής πυκνότητας αεροδιαστημικής βιομηχανίας μέγιστο πλάτος 2500 mm-3500 mm
| Σφιχτότητα: | 2810kg/m3 |
|---|---|
| Τ7351: | Τ7351 |
| Δάχος: | 10-150 χιλιοστά |


