Όλα τα Προϊόντα
-
Άλλοι χημικοί παράγοντες
-
πιάτο αργιλίου αεροσκαφών
-
Φύλλα αλουμινίου αεροσκαφών
-
2024 T351 Πλάκα αλουμινίου
-
2024 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2124 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2219 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
6061 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
6082 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7451 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7651
-
7075 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
7075 T7351 Πλάκα αλουμινίου
-
Αλουμίνιο 7175 T7351
-
Επεξεργασία αλουμινίου στον αεροδιαστημικό τομέα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13564657367
λέξεις-κλειδιά [ aerospace aluminium alloys ] αγώνας 100 προϊόντα.
6061 Αεροδιαστημικό αλουμίνιο επίπεδη πλάκα αεροπλάνο κράμα αλουμινίου 500-6000 mm
| Υλικό: | πιάτο αργιλίου αεροσκαφών |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
| Διάρκεια: | 500-6000 mm |
Πλάκα πλαστικής αλουμινίου OEM αλουμινίου που χρησιμοποιείται σε διαστημικά σκάφη
| Σχήμα: | Πλάκα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 5000-12000 mm |
| Προϊόν: | 2219 T851 Πλάκα αλουμινίου |
Πρωταθλήτρια αεροδιαστημική επεξεργασία αλουμινίου αεροδιαστημική πλάκα πλάτος 1540mm-3500mm
| Δυνατότητα τράβηξης: | 265-290MPa |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0.25 |
| Σχήμα: | Πλάκα |
Ανθεκτικό στην φθορά αεροπορικό φύλλο αλουμινίου Λύγματα αλουμινίου που χρησιμοποιούνται σε διαστημικά σκάφη 10 mm-150 mm
| Θερμική επεξεργασία: | Τ7351 |
|---|---|
| Επέκταση: | 5-7% |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ο μύλος τελειώνει, βουρτσισμένος, άμμος που ανατινάζεται, σκόνη που ντύνεται |
Προσαρμογή 2124 T851 Πλάκα από κράμα αλουμινίου Πλάκα αλουμινίου που χρησιμοποιείται σε διαστημικά σκάφη
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τελική επεξεργασία |
| Επέκταση: | 4-5% |
Μέγεθος 5000 mm-12000 mm Αεροδιαστημική πλάκα επεξεργασίας αλουμινίου
| Σχήμα: | Πλάκα |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 20,7 G/cm3 |
| Διάμετρο: | 1000-3500 mm |
6061 Φύλλα επεξεργασίας αλουμινίου αεροδιαστημικής βιομηχανίας με υψηλή αντοχή στη τράβηξη 265-290MPa
| Επέκταση: | 4-9% |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 0.10 λίβρες/ιν3 |
| Θερμότητα: | T651 |
Υψηλής ποιότητας 7050 πλάκα αλουμινίου T7451 φύλλο κράματος αλουμινίου θερμοκρασίας
| Συσκευές από χάλυβα: | 7050 |
|---|---|
| Επέκταση: | 5-7% |
| Δύναμη απόδοσης: | 340-390 MPa |
Πλάκα από αλουμίνιο κράμα OEM 2024 T351 Πλάκα αλουμινίου αεροπορικής βιομηχανίας
| Ονομασία προϊόντος: | 2024 T351 Πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Διάρκεια: | 5000-12000 mm |
| Θερμότητα: | Τ351 |
1000mm-3500mm 7050 T7651 Αλουμινίου φύλλο υψηλής απόδοσης
| Δυνατότητα τράβηξης: | 430-475Mpa |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος: | 8000-12000 mm |
| Δάχος: | 10-150 χιλιοστά |


