Όλα τα Προϊόντα
-
Άλλοι χημικοί παράγοντες
-
πιάτο αργιλίου αεροσκαφών
-
Φύλλα αλουμινίου αεροσκαφών
-
2024 T351 Πλάκα αλουμινίου
-
2024 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2124 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2219 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
6061 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
6082 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7451 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7651
-
7075 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
7075 T7351 Πλάκα αλουμινίου
-
Αλουμίνιο 7175 T7351
-
Επεξεργασία αλουμινίου στον αεροδιαστημικό τομέα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13564657367
λέξεις-κλειδιά [ aerospace aluminium alloys ] αγώνας 100 προϊόντα.
Ακατέργαστο φύλλο αλουμινίου για αεροσκάφη
| Δύναμη απόδοσης: | 20-30 Ksi |
|---|---|
| Επεξεργαζόμενο θερμικά: | - Ναι, ναι. |
| Θερμότητα: | Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την παρακολούθηση των επιπτώσεων των επιπτώσ |
Μηχανολογικό φύλλο κατασκευής αλουμινίου Αεροπλάνα Πλάκα αλουμινίου Ανθεκτική στην διάβρωση
| Μηχανικές ιδιότητες: | Δυνατότητα τράβηξης: 310-430MPa, Δυνατότητα απόδοσης: ≥180MPa, Επιμήκυνση: ≥10% |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 0.101g/cm3 |
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Εξαιρετικό. |
Διαρθρωτική αεροναυτική πλάκα από κράμα αλουμινίου αεροσκάφος φύλλο αλουμινίου αντιδιάβρωση
| Διάμετρο: | 1000-3500 mm |
|---|---|
| Επέκταση: | 10-20% |
| Σχήμα: | Πλάκα |
Αντικροροσιστικό φύλλο από κράμα αλουμινίου πάχος 10 mm-150 mm πλάκα αλουμινίου
| Δάχος: | 10-150 χιλιοστά |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 2124 |
| Δύναμη απόδοσης: | 372-393MPa |
Ελαστική επιφάνεια Αλουμινίου επίπεδο φύλλο 7050 T7651 Υψηλή αντοχή στη σύσφιξη
| Αξία: | 7050 |
|---|---|
| Επέκταση: | 5-7% |
| Θερμότητα: | T7651 |
Υψηλής απόδοσης 2024 T851 Πλάκα 5000mm-12000mm Αεροπορικό φύλλο αλουμινίου
| Συσκευές από χάλυβα: | 2024 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 5000-12000 mm |
| Προϊόν: | 2024 T851 Πλάκα αλουμινίου |
Πίνακας αλουμινίου 2124 Πίνακας αλουμινίου 25HB-45HB Δυσκαρδία
| Συσκευές από χάλυβα: | 2124 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Τ851 |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 434-455MPa |
Αντικροσιτικό φύλλο από κράμα αλουμινίου Αεροπορικό φύλλο αλουμινίου T7451 Θερμοκρασία
| Δάχος: | 10-150 χιλιοστά |
|---|---|
| Σκληρότητα: | > 130HB |
| Θερμική επεξεργασία: | Τ7451 |
Ανθεκτική στη σκουριά βιομηχανική φύλλα αλουμινίου αεροδιαστημικής φύλλα αλουμινίου μετάλλου OEM
| Εργασιμότητα: | Ωραίο. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την παρακολούθηση των επιπτώσεων των επιπτώσ |
| Επεξεργαζόμενο θερμικά: | - Ναι, ναι. |
Τ7451 Υπερίβλητο αεροδιαστημικό φύλλο αλουμινίου ανθεκτικό στη διάβρωση μετάλλων
| Δύναμη απόδοσης: | 340-390 MPa |
|---|---|
| Επέκταση: | 5-7% |
| Συσκευές από χάλυβα: | 7050 |


