Όλα τα Προϊόντα
-
Άλλοι χημικοί παράγοντες
-
πιάτο αργιλίου αεροσκαφών
-
Φύλλα αλουμινίου αεροσκαφών
-
2024 T351 Πλάκα αλουμινίου
-
2024 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2124 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
2219 T851 Πλάκα αλουμινίου
-
6061 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
6082 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7451 Πλάκα αλουμινίου
-
7050 T7651
-
7075 T651 Πλάκα αλουμινίου
-
7075 T7351 Πλάκα αλουμινίου
-
Αλουμίνιο 7175 T7351
-
Επεξεργασία αλουμινίου στον αεροδιαστημικό τομέα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13564657367
λέξεις-κλειδιά [ aerospace aluminium alloys ] αγώνας 100 προϊόντα.
Θερμική επεξεργασία T7075 T7351 Αεροδιαστημικά κράματα αλουμινίου υψηλής σκληρότητας
| Υλικό: | 7075 T7351 Πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ο μύλος τελειώνει, βουρτσισμένος, άμμος που ανατινάζεται, σκόνη που ντύνεται |
| Μέγιστο πλάτος: | 2500-3500 χιλιοστά |
Τ7351 7075 Αεροδιαστημικά κράματα αλουμινίου Θερμική επεξεργασία 2500mm-3500mm πλάτος
| Θερμική επεξεργασία: | Τ7351 |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος: | 2500-3500 χιλιοστά |
| Μέγιστο μήκος: | 6500-20000 mm |
Αντίσταση στη διάβρωση Αεροδιαστημικά κράματα αλουμινίου φύλλο T7351 Ελαφρύ
| Μέγιστο μήκος: | 6500-20000 mm |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 340-390Mpa |
| Σκληρότητα: | > 130HB |
1000-3500mm Αεροδιαστημικά κράματα αλουμινίου Βιομηχανικά φύλλα αλουμινίου Ασθενή σε τριβή
| Δυνατότητα τράβηξης: | 360-440 MPa |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Δύναμη απόδοσης: | 250-290 MPa |
Υψηλής αντοχής 6061 T651 Αεροδιαστημικά κράματα αλουμινίου Πλάκα μέγιστο πλάτος 1540-3500mm
| Δάχος: | 10-228 χιλιοστά |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 0.10 λίβρες/ιν3 |
| Ανεκτικότητα: | ±0.25 |
Υψηλής παραγωγικότητας αεροδιαστημικά κράματα αλουμινίου μήκος φύλλου 4000mm-20000mm
| Μέγιστο πλάτος: | 1540-3500 mm |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 95 |
| Θερμότητα: | T651 |
60-90HB Σκληρότητα Αεροδιαστημικά κράματα αλουμινίου 2024 T851 Πλάκα ανθεκτική στη σκουριά
| Θερμότητα: | Τ851 |
|---|---|
| Προϊόν: | 2024 T851 Πλάκα αλουμινίου |
| Σκληρότητα: | 60-90 HB |
Βιομηχανικό φύλλο αλουμινίου μέγιστο πλάτος 1m-3.5m Πλάκα από κράμα αλουμινίου αεροπλάνου
| Διάμετρο: | 1000-3500 mm |
|---|---|
| Θερμότητα: | Τ851 |
| Συσκευές από χάλυβα: | 2219 |
Αντιτριβρίσκεια επίπεδα φύλλα αλουμινίου 7175 T7351 Λύγματα αλουμινίου για αεροδιαστημικές εφαρμογές
| υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Σχήμα: | Πλατεία |
| Πλάκα: | 7175 |
Προσαρμόσιμη Αεροδιαστημική Επεξεργασία Αλουμινίου 6061 T651 Αντίσταση στην φθορά των φύλλων
| Επέκταση: | 4-9% |
|---|---|
| Δάχος: | 10-228 χιλιοστά |
| Σφιχτότητα: | 0.10 λίβρες/ιν3 |


